Vyberte si tím a zistite viac o práci a projektoch,
ktoré sú našou súčásťou

 
Responsive Image

ICT riešenia

Informačné a komunikačné technológie (ICT) sú IT riešenia, systémová integrácia, cloudové služby a ďalšie produkty, ktoré vyvíjame na mieru potrebám a požiadavkám našich firemných zákazníkov.

Responsive Image

Siete

Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás na prvom mieste. Preto sa každý deň usilujeme o to, aby ich pripojenie bez problémov fungovalo, či už ide o optiku alebo 5G. Navyše našu sieť neustále zlepšujeme a nebojíme sa inovácií, aby naši zákazníci dostali to najlepšie aj v budúcnosti.

Responsive Image

Datové centrá

Na Slovensku prevádzkujeme dve dátové centrá. Naši firemní zákazníci majú istotu, že ich weby, servery či rovno celá IT infraštruktúra sú v bezpečí, ľahko prístupné a je o ne dobre postarané.

Responsive Image

IT Security

IT bezpečnosť zaisťujeme nielen pre nás ako pre Téčko, ale aj pre našich zákazníkov. Chránime pred DDoS útokmi, staráme sa o firewallové riešenia, ale aj o kybernetickú bezpečnosť. Na IT Security spolupracujeme spoločne aj s kolegami z celej skupiny Deutsche Telekom.

Responsive Image

Data Science

Vďaka open source riešeniu máte u nás možnosť voľby prístupu k práci. Vyberiete si ten, ktorý vám bude najviac vyhovovať. Spoznáte nové technológie a na základe vašej práce sa firma bude rozhodovať o investíciách do budúcich produktov a projektov.

Responsive Image

eCommerce

Neustále zlepšujeme a zjednodušujeme spôsob, akým sa naši zákazníci pohybujú na našich weboch, tak, aby im na všetko stačil jeden klik.

Responsive Image

Mobilná aplikácia

Vďaka našej mobilnej aplikácii si zvládnu zákazníci spravovať tie najdôležitejšie veci priamo z mobilného telefónu a odkiaľkoľvek. Na komunikáciu používame personalizáciu a najmodernejšie nástroje, ktoré sú na trhu dostupné.

Responsive Image

Zákaznícka skúsenosť

Spoločne so zákazníkmi meníme naše produkty a služby na zážitok, ktorý bude pre nich znamenať rýchlosť, prehľadnosť a pohodlie.

Responsive Image

Segmentový marketing

Náš tím prichádza s takými ponukami, vďaka ktorým ponúkame novým a existujúcim zákazníkom presne to, čo potrebujú.

Responsive Image

Produktový marketing

Podieľame sa na tom, ako budú vyzerať technické parametre našich produktov tak, aby presne spĺňali želania a potreby našich zákazníkov.

Responsive Image

Marketingová komunikácia

Spolupracujeme s kolegami z produktového a segmentového marketingu na tom, aby naše produkty a služby mali dobre nastavené kampane. S našimi zákazníkmi komunikujeme, či už ide o televíziu, social alebo billboardy.

Responsive Image

Analytika

Data a Téčko sú skoro neoddeliteľné. Vďaka práci s BigData dokážeme analyzovať aktuálne dianie na trhu alebo vykonávať SMS Marketing.

Responsive Image

Zákaznícka skúsenosť

Naším cieľom je stať sa #1 v spokojnosti a lojalite našich zákazníkov. Preto sa snažíme, aby ich skúsenosti s Téčkom boli čo najpríjemnejšie, jednoduché a spoľahlivé.

Responsive Image

Značkové predajne

Naši zákazníci k nám prichádzajú po radu. Pomáhame im pri výbere našich služieb a produktov tak, aby boli spokojní. Niekedy môžu byť naše zmeny náročné, ale vďaka podpore celého tímu a šéfa, o ktorého sa môžeme vždy oprieť, to vždy zvládneme.

Responsive Image

Key Account Manager

S našimi zákazníkmi sme v osobnom kontakte. Naladiť sa na ich potreby a budovať s nimi vzťah je pre nás prioritou. Pracujeme na tom, aby naši zákazníci od nás získali služby a produkty šité na mieru ich potrebám a požiadavkám.

Responsive Image

Zákaznícka linka

Sme partnermi našich zákazníkov, bežných aj firemných, ktorí sú u nás na prvom mieste. Pri hovoroch s našimi zákazníkmi sa snažíme, aby sa s nami lúčili spokojní a s takými službami a produktmi, ktoré spríjemnia a zjednodušia ich každodenný život.

Responsive Image

eCare

O našich zákazníkov sa staráme aj na všetkých sociálnych sieťach. Snažíme sa pochopiť ich problémy a pomôcť im, aby boli spokojní. Mimochodom, vedeli ste, že zvyčajne na sociálnych sieťach odpovedáme našim zákazníkom do 10 minút?

Responsive Image

Technická podpora

Máme radi technológie a IT nám nie je cudzie. Preto nám dáva zmysel pomáhať našim zákazníkom tam, kde im technológie prerástli cez hlavu.

Responsive Image

Administratíva

Podporujeme našich zákazníkov na všetkých frontoch, vrátane administratívy. Možno nie sme na prvý pohľad vidieť, ale bez nás by sa to neobišlo.

Responsive Image

Legal

U nás sa môžete profilovať smerom, ktorý vás bude najviac baviť. Máme na starosti právne služby v oblasti commercial, governance alebo infraštruktúry. Naše portfólio zahŕňa aj regulačné záležitosti alebo compliance.

Responsive Image

Korporátna komunikácia

Veľa komunikujeme a komunikujeme radi. Nie je to len o tlačových správach. Komunikujeme aj na LinkedIn a taktiež prostredníctvom našich CSR kanálov.

Responsive Image

Financie

Náš tím má na starosti všetko okolo financií, od interného auditu, cez korporátne plánovanie a zákaznícke financie, až po nákup a logistiku.

Responsive Image

Korporátna bezpečnosť

Máme na starosti nielen bezpečnosť našich zamestnancov, ale aj celej spoločnosti. Chránime Téčko pred nezvanými hosťami, krádežou majetku a dôležitých dát, ale aj pred hrozbou pandémie.

Responsive Image

People experience

Záleží nám nielen na našich zákazníkoch, ale ja na zamestnancoch. Staráme sa o to, aby sa naši kolegovia cítili v Téčku čo najlepšie a aby sme vyhrávali a prehrávali spoločne.

Responsive Image

Trainee program 🤓

U nás Trainee nekopírujú papiere a nenosia kávu. Získajte skúsenosti už počas štúdia. Viesť vás budú naši ostrieľaní kolegovia. Budete mať možnosť spolupracovať s tímom na rôznych projektoch a zároveň získate podporu vo forme ostatných Trainees.

Responsive Image

Príležitosti pre absolventov 🎓

Štátnice máte za sebou a premýšľate čo ďalej? Okrem nadštandardnej dovolenky a ďalších skvelých benefitov u nás na vás čakajú nové výzvy, ktorými môžete meniť svet. Tak čo, challenge accepted? 😎

Responsive Image

Bakalárske a diplomové práce 📕

Čaká vás písanie bakalárskej alebo diplomovej práce? Naši kolegovia vám s tým radi pomôžu. Dajte nám vedieť, akej téme sa budete v rámci záverečnej práce venovať a akú výskumnú metódu ste zvolili, určite sa dohodneme, aby ste všetko bez problémov zvládli.

Responsive Image

Praxe a stáže študentov stredných škôl 📖

Čaká vás prax alebo povinná stáž? Zistite, ako to u nás chodí. Predstavíme vám svet technológií a telekomunikácii a navyše za to získate potrebné kredity.