Späť na rozcestník

TVRDILI VÁM, ŽE V KORPORÁCII KARIÉRU NEUROBÍTE? U NÁS JE
TO INAK

ZAČALA SOM AKO ŠTUDENTKA A DNES IM SAMA POMÁHAM AKO ŠPECIALISTKA.

Simona, HR koordinátorka

Všetky pozície

TELEKOM

Pre študentov!

Kto hovorí, že si nemôžete užívať študentský život a zároveň sa pripraviť na úspešný štart kariéry? Nebojíme sa podeliť o svoje know-how, a preto pre vás pripravujeme mnoho zaujímavých príležitostí, ktoré vás posunú o krok vpred...

Trainee Program
Chcete sa učiť od najlepších a zároveň si privyrobiť? Študenti končiacich ročníkov vysokých škôl majú možnosť získať skúsenosti na reálnych projektoch už počas štúdia. Bude sa vám venovať skúsený mentor, pracovný čas si s manažérom nastavíte tak, aby vám vyhovoval so školou. Môžete sa tešiť aj na zaujímavé firemné benefity.
T-Day
Dosiahnuť úspech v dnešnej rýchlej dobe si vyžaduje držať krok s aktuálnymi trendmi a neustále inovovať. Málokto vie, že v Slovak Telekome sa venujeme aj Internet of Things (IoT), Data Science, využívame Workplace v práci, venujeme sa inteligentnej domácnosti, vyvíjame 5G sieť, pracujeme na princípoch Design Thinkingu a iných zaujímavých témach. Preto každý rok usporadúvame študentskú konferenciu T-DAY, na ktorej sa dozviete informácie o najnovších technologických inováciách a trendoch v ICT svete.
Big Step
2 dni, 4 firmy a 1 nosná téma. Pozriete sa do veľkých firiem vrátane Slovak Telekomu, spoznáte ich firemnú kultúru a zažijete interaktívny program formou workshopov, hier, case studies, diskusií, exkurzií atď. Prihláste sa na najbližší termín a získajte nielen novú skúsenosť, ale určite aj zaujímavé kontakty a nových priateľov.
Workshopy
Ako to v praxi reálne vyzerá a na akých ICT témach a inováciách pracujeme? Príležitostne pre vás pripravujeme workshopy a prednášky na zaujímavé odborné témy.
Exkurzie
Láka vás nazrieť do zákulisia Slovak Telekomu? Pozriete sa, ako to u nás vyzerá, aké technológie používame, kam chodíme na kávu a obed s kolegami, akí ľudia u nás pracujú.
Veľtrhy
Pravidelne sa s nami môžete stretnúť na pracovných veľtrhoch vybraných vysokých škôl. V našom stánku sa vždy môžete porozprávať s našimi expertmi z rôznych oblastí, dozvedieť sa o Trainee pozíciách alebo súťažiť o super ceny.
Prax pre študentov technických stredných škôl
Hľadáte firmu, v ktorej by ste absolvovali povinnú prax? Pomôžeme vám s tým v rámci celého Slovenska. Odnesiete si praktické skúsenosti priamo z terénu, kde sa budete spolupodieľať na práci s našimi technikmi.
Bakalárske a diplomové práce
Pomôžeme vám s výberom témy práce alebo sa s vami podelíme o to, ako to u nás vo firme funguje.

Ak máte akékoľvek otázky alebo máte záujem o spoluprácu, napíšte nám na e-mail: studentclub@telekom.sk.

Myslíme na vašu budúcnosť

Podporujeme stredné aj vysoké školy, študentské organizácie a študentov samotných. Veríme, že vďaka našim expertom a znalostiam odvetvia vám dokážeme sprostredkovať zaujímavý odborný obsah alebo dať šancu porozprávať sa s našimi lídrami.

Aliancia
pre mladých

Radi pomáhame mladým ľuďom k ich vysnenej kariére, preto sme s radosťou podporili projekt Aliancie pre mladých. Zúčastnite sa niektorej z ich akcií a spoznajte firmy a ich kultúru. Aliance pro mladé

Nexteria

Nexteria je študentská organizácia, ktorá mení budúcnosť Slovenska prípravou novej generácie slušných a mladých ľudí. Telekom sa s touto myšlienkou stotožňuje, preto s touto organizáciou spolupracujeme. Aliance pro mladé