Späť na rozcestník

MYSLÍTE SI, ŽE PRÁCA U OPERÁTORA JE LEN O PAUŠÁLOCH A MOBILOCH? U NÁS JE TO INAK

PRACUJEM NA VÝVOJI NOVÝCH TECHNOLÓGIÍ, KTORÉ POSÚVAJÚ SVET TELEKOMUNIKÁCIÍ VPRED.

Tibor, špecialista rozvoja ICT infraštruktúry

Všetky pozície

Meňte s nami budúcnosť technológií

Rozširujeme pokrytie, neustále zrýchľujeme sieť, vyvíjame a zavádzame nové technológie, pracujeme na inováciách, staviame dátové centrá, vytvárame ICT riešenia šité na mieru, prevádzkujeme shared service centrá obsluhujúce zahraničie a mnoho ďalšieho. Naozaj si myslíte, že je to u nás iba o telefónoch a paušáloch?

LTE
Ako prví sme v Česku spustili, VoLTE a VoWiFi. V rámci Európy sme boli štvrtým operátorom zavádzajúcim túto technológiu. Náš najrýchlejší mobilný internet na konci roku 2017 pokrýval takmer 99 % populácie. Naďalej významne rozširujeme technológiu LTE Advanced (LTE-A). V roku 2017 sme zvíťazili v teste kvality mobilných sietí tak na Slovensku, ako aj v Čechách (P3 nezávislý test).
Inovácie
Niekoľkokrát sme potvrdili rolu popredného inovátora medzi operátormi na Slovensku – napríklad sa nám v rámci testovania podarilo na diaľku aktivovať prvú vstavanú SIM kartu (eSIM), spustili sme prvý mikrovlnný spoj s kapacitou až 10 Gbit/s v Čechách a rozšírili sme unikátnu službu Chytré auto o verziu umožňujúcu vytvorenie Wi-Fi siete vo vozidle.
Sigfox sieť
Posilňujeme kompetencie v oblasti tzv. internetu vecí (IoT). Sieť SIGFOX, ktorej sme technologickým partnerom a integrátorom, na konci minulého roka pokrývala až 95 % populácie ČR. Koncom roka sme začali testovať ďalšiu sieť pre internet vecí, a to NB-IoT.
Budovanie optickej siete
Aj vďaka nám bude v najbližších rokoch dostupné rýchle optické pripojenie k internetu pre domácnosti a firmy v oveľa viac lokalitách ako dnes. V horizonte desiatich rokov by mala byť dostupným štandardom rýchlosť okolo jedného gigabitu za sekundu. Stále viac vecí v našich domovoch bude súčasťou internetu. Mení sa tiež spôsob prijímania obsahu, televíziu budeme sledovať v podstate len v digitálnej podobe, videá vo vysokých rozlíšeniach on demand. Ak na to máme byť pripravení, je nutné už dnes začať budovať siete, ktoré svojou rýchlosťou budú pripravené vyhovieť požiadavkám aj za desať a viac rokov. A my na tom pracujeme.
ICT riešenia
Firemným zákazníkom prinášame zjednotené ponuky služieb zahrňujúce IT riešenia, systémovú integráciu a ďalšie produkty, ktoré vyvíjame na mieru ich potrebám a požiadavkám. Ich súčasťou sú aj integrované cloudové služby.
Dátové centrá
Poskytujeme bezpečné a spoľahlivé služby pre firemnú IT infraštruktúru našich klientov. Podnikové dáta, weby, servery i celú IT infraštruktúru, môžu mať v zabezpečenom a pre ich firmu ľahko prístupnom prostredí. Postaráme sa o sťahovanie, montáž, konektivitu, bezpečnosť či zálohy. Aby sme posilnili svoju pozíciu na poli ICT, zahájili sme v máji 2017 v Prahe výstavbu najmodernejšieho nezávislého dátového centra v Českej republike a už čoskoro v ňom budeme poskytovať služby prvým zákazníkom.
Shared service centrá
Nechce sa vám sťahovať do cudziny, ale využívať anglický jazyk každý deň by sa vám páčilo? Ak vás bavia oblasti ako data warehouse, big data, IT bezpečnosť alebo vyvíjanie nových technológií, máte u nás možnosť nájsť si zaujímavú prácu. Nebudete limitovaní len slovenským trhom, ale budete môcť pracovať pre celú Európu a zaoberať sa globálnymi trendmi, ktoré menia technologickú budúcnosť.
Všetky pozície