Späť na rozcestník

ŽIJETE V PRESVEDČENÍ, ŽE PRÁCA V KORPORÁCII JE STEREOTYP? U NÁS JE
TO INAK

OCEŇUJEM VOĽNOSŤ A PRIESTOR NA INOVÁCIE, KTORÝ MÁM.

Janka, špecialistka online marketingu

Všetky pozície

Digital u nás nie je iba slovo

Digitálnu stopu v dnešnom svete zanecháva každý z nás. Ak ju ale chcete cielene tvoriť, my vám dáme príležitosť. Snažíme sa inovovať, nebojíme sa neustále skúšať nové veci a zlepšovať naše nástroje. Pracujeme s open source riešeniami, vyvíjame vlastné aplikácie, sociálne siete nám nie sú cudzie a nebojíme sa ani agilných prístupov k práci. Môžete si to prísť vyskúšať na vlastnej koži.

data science
Práca s dátami u nás nie je žiadna nuda. Či s nimi pracujete v IT, alebo v biznise, máte možnosť voľby, ako k riešeniu zadaných projektov pristúpite. U nás dostanete možnosť podieľať sa na celom procese od analytiky, cez spracovávanie dát a hľadanie odpovedí až po prezentáciu. Vďaka open source riešeniam si môžete vybrať prístup k práci, ktorý vám bude maximálne vyhovovať. Spoznáte nové technológie, ktoré aktuálne hýbu svetom, a prispejete k tomu, ako sa firma rozhoduje o stratégii do budúcnosti.
Agilný prístup
Agilný prístup nám umožňuje pružne reagovať na potreby zákazníkov a konkurenciu, prinášať inovácie vo forme technologických noviniek, kvalitných produktov alebo jednoduchších procesov. Vytvárame kros funkčné tímy, ktoré dokážu zastrešiť celý proces tvorby od nápadu až po realizáciu riešení vo veľmi krátkom čase a s ohľadom na zákazníka.
eCommerce, eSales, eCare
Neustále zjednodušujeme a zefektívňujeme spôsob, akým sa zákazníci pohybujú na našom webe. I keď je personalizácia v súčasnej dobe jedna z najväčších výziev webového a mobilného dizajnu, my sa jej nebojíme. Už dnes šetríme čas zákazníkov a dokážeme ich osloviť personalizovaným obsahom na našom webe.
Mobilná aplikácia
Našim zákazníkom poskytujeme mobilnú aplikáciu a pri komunikácii využívame najmodernejšie dostupné nástroje na trhu. Neustále pracujeme na jej vylepšeniach.
UX lab
V práci využívame aj UX lab. Môžeme tak napríklad pomocou očnej kamery zistiť, čo si na webovej stránke užívateľ všimne alebo nevšimne, čo si prečítal, čo mu robí na stránke problém a následne sa to snažíme zlepšiť. Neustále sa snažíme zlepšovať zákaznícku skúsenosť.
Online/sociálne siete
Online svet nikdy nespí, preto neustále pracujeme na kvalitnejšom a inovatívnom obsahu pre naše sociálne siete a online komunikáciu, ktorú pripravujeme s najlepšími agentúrami na Slovensku. Sledujeme trendy v online svete, ktoré implementujeme obratom do našej social media stratégie a priamo aplikujeme v praxi.
Všetky pozície